15. kolo - Venkovní zápas v Opavě

Po rozpačitém vstupu do zápasu, kdy po dvou minutách soupeř díky třem trojkám vedl 11:2, jsme dokázali zvednout hlavy a díky poctivé práci v obraně jsme během následujících čtyř minut rozdíl ve skóre stáhli. Dokonce se nám za stavu 12:13 podařilo poprvé, bohužel také naposledy, v utkání vést. První čtvrtina skončila 27:18 a Opava se nám postupně vzdalovala. V druhé čtvrtině se hrál vyrovnaný basketbal, koše domácích jsme dokázali kontrovat našimi úspěšnými střelami a první polovina po poslední tříbodové střele Jakuba Šiřiny skončila rozdílem 14 bodů.

Druhá polovina bohužel byla úplně jiná písnička. Domácí skórovali koš za košem a nám se nedařilo vůbec. Výsledkem pak byla čtvrtina prohraná o 29 bodů za skóre 40:11. Čtvrtá čtvrtina se tak pouze dohrávala a zápas skončil celkovým skóre 110:67.