20. kolo - v oslabené sestavě proti Pardubicím

20. kolo jsme odehráli v okleštěné sestavě v Pardubicích. Nastoupili jsme bez Pumprly, Varnera a Kimbrougha. To nás ale nezastavilo a měli jsme velké šance na výhru - s odhodláním celého týmu jsme si pro ni témeř došli.

Pardubice se v začátku utkání ujali vedení. Po první prohrané čtvrtině (20 : 11) jsme ani začátek té druhé nedokázali otočit. To ale náš tým v čele s Teddym Okreaforem nezastavilo. Do poločasu jsme skóre snížili pouze na rozdíl 3 bodů (41 : 38) a do šatny jsme odcházeli s pocitem, že se vyplatí bojovat za každé situace a šance na výhru v Pardubicích máme. I když by to na začátku utkání napadlo málokoho.

Ve třetí čtvrtině nám domácí tým bodově utekl a my jsme stále doháněli bodový rozdíl. Náš A-tým stále bojoval, měl velké odhodlání a chuť si pro výhru dojít. Do poslední čtvrtiny jsme nastupovali se skóre 59 : 56. Bodový rozdíl jsme stále udržovali. Bohužel jsme ale skóre nedokázali otočit v náš prospěch. V posledních 4 minutách zápasu nám Pardubice začali utíkat a výsledek utkání dopadl lépe pro domácí tým - 84 : 75.