21. kolo - Pražské derby podruhé

Jedno město, jedna soutěž a dva pražské týmy - Slavia a USK. Tak by se dal jednoduše popsat sobotní podvečer na pražské Folimace, domácím útočišti USK.

V sobotu odpoledne náš A-tým vyjel společně na Folimanku tramvají. Z týmu byla cítit velká soustředěnost a týmový duch kluky doprovázel celou cestu. Dorazili jsme do prázdné haly. Ta se ale začala rychle plnit. V 17:30 proběhl rozskok před více jak 1000 diváků.

Náš tým do utkání opět vstoupil s touhou po vítězství. První čtvrtinu jsme odehráli téměř vyrovnaně (19 : 16). Ve druhé čtvrtině byl naším tahounem Mareš s Varnerem. Dostali jsme se tak na vyrovnané skóre 24:24. Pak přišel ale zlom, kdy nám hosté utekli a v poločase svítilo na tabuli skóre 40 : 29 ve prospěch USK.

V začátku třetí čtvrtiny jsme stále měli šance skóre otočit. Přiblížili jsme se na bodový rozdíl pouze -3 bodů. To ale tým USK nezastavilo a utekli nám jak bodově, tak fyzicky.  USK proměnilo mnoho tříbodových střel a konec předposlední čtvrtiny skončil 61 : 48.

Poslední čtvrtina potvrdila vítěze, kterým se stalo USK.

Děkujeme všem našim fanouškům za podporu.