Sešívaná mašina porazila Mistra!

Sešívaná mašina! Tento pokřik hráčů před každým utkáním od dnešního večera pochopí každý fanoušek, který přišel do haly v Edenu. Osmnáctinásobného mistra republiky a účastníka Champions League porážíme 80: 71! Doma tak zůstáváme neporaženi. Špatnou náladu na cestu domů jsme nadělili postupně Olomoucku, Ústí a teď i Nymburku! Obrovské díky patří více než 750 fanouškům, kteří dorazili podpořit naše kluky! Od první minuty jsme hráli naší hru a v poločase se šlo do šaten za stavu 42:40! Do druhého poločasu jsme opět vletěli s neskutečnou energií a třetí čtvrtinu jsme tak vyhráli 22:12. Poslední čtvrtina byla dramatičtější, ale výhru jsme si nenechali vzít! Skvělá práce trenéra Pavla Beneše, který připravil svůj tým! Do utkání nastoupil i kapitán Pavel Pumprla, který v minulém kole nehrál. Premiéru v našem dresu si odbyl Martin Kheil, kterého do předchozích utkání nepustilo zranění a premiéra to byla úžasná! Martin zaznamenal 18 bodů (čtyři trojky) a byl naším druhým nejlepším střelcem. Další skvělé utkání odehrál Adam Dworsky, tentokrát si připsal 21 bodů a 6 asistencí. Skvělá práce, po šesti kolech máme na svém kontě tři výhry a za týden nás čeká utkání v Kolíně. Obrovské poděkování patří také celé slávistické rodině, od hokeje po fotbal za propagaci našeho utkání!