AKTUALITY

První přípravný zápas splnil cíl

Nakonec prohra s extraligistou po vedení v poločase. Nepřesnosti ale i zajímavé individuální výkony. Kdo dal čtyři trojky a kdo k osmi doskokům přidal sedm asistencí a další statistiky v článku.

Změna haly - příprava s Děčínem

Pozor změna! Kvůli úpravám zavěšení košů musíme bohužel odehrát přípravný zápas s Děčínem v hale Kuncova 3, Praha-Stodůlky.

Aktuální soupiska pro přípravu

V neděli 1. srpna jsme prvním tréninkem v Edenu oficiálně odstartovali přípravu na sezonu. Kdo jsou nové posily, kdo zůstal a kdo naopak odešel?

Jalen Bradley na rozehru

poslední předsezónní posilou je číslo 1 – tedy pozice číslo 1. Do týmu SK Slavia přichází 27-letý, 185 cm vysoký americký rozehrávač s odehranou sezonou ve farmářské NBA G-league.

Do nové sezony v dresech Kappa

V nové sezoně bude basketbalový A-tým SK Slavia Praha oblékat známá oděvní a sportovní značka Kappa. V rámci spolupráce je navržen kompletní set zápasového, tréninkového i volnočasového oblečení pro hráče i realizační tým. V brzké době dostupné i pro fanoušky...

Addison Park na pozici č.4

24-letý Američan posilou před novou sezonou.

Sportovní centrum mládeže a nové přípravky

V rámci programu ČBF pro vrcholový basketbal chlapců obdržela mládež SK Slavia - BŠ Tygři Praha status Sportovního centra (U15-19). A od září otevíráme nové přípravky pro mladé basketbalisty na Praze 9 a 14...

Další posila je Radek Pumprla

Radek Pumprla je 194 cm vysoké křídlo a v extralize odehrál už sedm sezón a 161 zápasů . To vše stihl v dresech dvou klubů – Basketu Brno a NH Ostrava. Jeho poslední statistiky jsou z letošního jara, kdy ve skupině A2 hrál průměrně 30,7 minuty a dával 13,9 bodu.

Letní zamyšlení Pavla Pumprly

Rozhovor o aktuální práci pro klub, hodnocení minulé sezony i přání do sezony příští.

Zdeněk Nehyba do Slavie

Získáváme do našich řad zkušeného, 25-letého a 197cm vysokého praváka, který hraje na pozici křídla. Odchovanec brněnského basketbalu prošel reprezentačními výběry U18 a U20. V extralize má na kontě sedm sezón a 149 zápasů