AKTUALITY

Nová posila: Trevor John

Základní část KNBL se chýlí ke konci a s ohledem na náš další program jsme se rozhodli přivést do týmu dalšího guarda, tedy hráče na pozici 2-3.

Preview SKS - Ostrava

Slávistická sobota v Edenu! Ve spolupráci s HC Slavia Praha jsme připravili dvojutkání červenobílých barev.

Preview Český pohár: SKS - Děčín

Již zítra nás čeká v Edenu osmifinále Českého poháru.

Preview SKS - Děčín

První utkání roku 2023 je tady! Ve středu přijede do Edenu další tým z užší špičky. Tentokrát bude naším soupeřem BK Armex Děčín, který se aktuálně nachází na druhém místě tabulky.

Vánoční nadílka v Edenu

V Edenu se před Vánoci nadělovalo! V posledním domácím utkání roku 2022 jsme si vyšlápli na vicemistra loňské sezóny Opavu!

Preview SKS - Opava

Poslední domácí utkání roku 2022 se blíží! Ve středu 21.12. od 18:30 nás v rámci 14. kola KNBL čeká BK Opava.

MEDICON INCARE – partner pro zdraví hráčů basketbalového týmu SK Slavia Praha

INCARE, člen skupiny MEDICON PRONATAL, poskytovatele prémiové, rychlé a kvalitní zdravotní péče, se stává oficiálním partnerem basketbalového týmu SK Slavia Praha.

Preview SKS - USK Praha

V rámci 11. kola Kooperativa NBL se v pražském Edenu uskuteční první pražské derby od sezony 1997/1998.

První domácí porážka

V dalším domácím utkání bohužel poprvé poznáváme pocit porážky. S Hradcem jsme prohráli o 6 bodu v poměru 81:87. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, ale bohužel druhá čtvrtina nás nezastihla v nejlepším rozpoložení a do přestávky jsme šli za stavu 40:44.

Sešívaná mašina porazila Mistra!

Sešívaná mašina! Tento pokřik hráčů před každým utkáním od dnešního večera pochopí každý fanoušek, který přišel do haly v Edenu.