AKTUALITY

Preview SKS - ERA Basketball Nymburk

Již tuto sobotu zavítá do Edenu Nymburk, tým který vyhrál českou ligu 18x v řadě! Pro nás to bude svátek basketbalu a věříme, že i fanoušci si najdou cestu do hlediště, kde budou moci sledovat výkony českého zástupce v Champions League.

Druhé utkání v Edenu opět vítězně

Povedlo se to! Ve druhém utkání na domácí palubovce porážíme Ústí nad Labem v poměru 85:67 a z Edenu tak děláme pevnost kde se nebude vyhrávat lehce. Dopředu nás táhla dobrá divácká kulisa, která nám pomohla k dobrému vstupu do utkání.

Preview SKS - Sluneta Ústí nad Labem

Druhé domácí odehrajeme v sobotu 15.10. od 15:00 v Edenu. Naším soupeřem bude tým Sluneta Ústí nad Labem. Po třech odehraných kolech máme na svém kontě jednu výhru a dvě prohry, které jsme zaznamenali v Brně a Opavě.

V Opavě jsme se nakonec favorita nebáli

Do Opavy se vyhrávat nejezdí, ale vždy můžete sehrát dobrý zápas. A tak to bylo i v sobotu – po dobré hře, kdy jsme vyhráli třetí a čtvrtou čtvrtinu a ještě čtyři minuty před koncem jsme po dvou trojkách Róberta Rožánka zaostávali pouze jednociferním rozdílem.

Vítězná domácí premiéra

Domácí premiéra přinesla velké očekávání a taky velkou předzápasovou nervozitu. Jak bude vypadat měření sil s Olomouckem? Zkušeným týmem který řídí Pedja Stamenkovič, jeden z nejlepších rozehrávačů KNBL. Budeme mít respekt ze soupeře jako v zápase proti Brnu?

Tisková konference před prvním domácím utkání v KNBL 2022/23

Basketbalová Slavie se vrátila po 24 letech do nejvyšší domácí soutěže, ze které by se v budoucnu chtěli odrazit do evropských pohárů. “Profesionální sport se dělá pro fanoušky, kterým chceme v příštích letech nabízet atraktivní zápasy.

Preview SKS - Olomoucko

Nejvyšší basketbalová soutěž opět v Edenu po 24 letech! Již ve středu 5.10. od 20:00 nás čeká domácí vstup do nejvyšší soutěže proti týmu BK Olomoucko. Věříme, že nás fanoušci přijdou podpořit a navážou na skvělou atmosféru v Edenu z finálového utkání a následné úspěšné baráže.

Premiéra v KNBL v Brně

Znovu v nejvyšší soutěži po více než 20 letech. Premiéra v KNBL. První zápas, na který jsme se dlouho těšili. Konečně je to za námi, nervozita je už menší. Soupeřem byl třetí tým poslední sezony a navzdory prohře jsme snad nezanechali špatný dojem.

Dvě výhry (a remíza) ve Federálním poháru

Dva víkendy Federálního poháru nám přinesli pět zajímavých soupeřů do přípravy, kdy po dvou výhrách, dvou prohrách a jedné prohře po prodloužení (opět remíza s Děčínem, jako v první přípravě doma) jsme se umístili na celkem desátém místě.

Společná permanentka sálových sportů

V rámci spolupráce sportů hrajících nejvyšší soutěže v naší sportovní hale v Edenu, připravujeme několik společných projektů a jedním z nich je i společná permanentka. Jejím pořízením budete mít zabezpečen vstup na domácí utkání nejenom KNBL basketbalové ligy a Českého poháru, ale mnohem víc...